ПОЧЕО ПЛЕЈ-ОФ СУПЕРЛИГЕ: Вождовац стартовао победом против Радничког

21. 04. 2023. у 22:18

ФУДБАЛЕРИ Вождовца победили су као домаћини Раднички 1923 са 2:1 у првој утакмици плеј-офа Суперлиге Србије.

"Змајеви" су одлично почели меч. Играо се 19. минут када је Богдан Јочић затресао мрежу Стојана Лековића. До краја првог дела сусрета промене резултата није било.

У наставку утакмице виђена су још два поготка. Најпре је Един Ајдиновић повисио на 2:0 у 84. минуту. Почасни гол за госте постигао је Дамјан Крајишник у првом минуту надокнаде, а прецизан је био са беле тачке.

Вождовац је после овог тријумфа седми на табели са 42 бода, док су Крагујевчани на осмом месту са 37.