ЛУДА УТАКМИЦА У МАНЧЕСТЕРУ: Каква глупост Мегвајера, Јунајтед за осам минута просуо вођство, Јувентус славио против Спортинга

13. 04. 2023. у 23:01

ЧЕТВРТФИНАЛНИ мечеви Лиге Европе одиграни су данас, а дерби су одиграли Манчестер јунајтед и Севиља, након луде завршнице домаћин је испустио два гола предности (2:2). Јувентус је савладао Спортинг 1:0.

Јувентус, за који наступају Душан Влаховић и Филип Костић дочекао је Спортинг из Лисабона.

Влаховић је меч почео са клупе, ушао је у игру у 62. минуту, док је Костић играо до истог минута. Везисту је заменио николо Фађоли, а нападача Аркадиуш Милик.

Федерико Киеза је у 12. минуту дуела имао лепу прилику да донесе вођство домаћима, осам минута касније Хидемас Морита је прилику имао за госте, промашио је гол за неколико сантиметара. До краја полувремена, бољи ривал био је португалски састав, али је Масимилијано Алегри изменама успео да освежи састав.

У 73. минуту једна лопта дошла је до Федерика Гатија који је имао лак посао да донесе вођство црно-белима.

Тим Немање Гудеља није добро почео меч на Олд Трафорду. Већ у другом минуту голом Џејдона Санчоа повели су "ђаволи", ипак, гол енглеског репрезентативца поништен је због офсајда.

Играо се 14. минут укада је Бруно Фернандеш проиграо Марсела Сабицера на ивици шеснаестерца, а он је одлично пласираном лоптом донео вођство Манчестеру. Коначан резултат поставио је другим голом на мечу аустријски репрезентативац.

Деловало је да је Манчестер меч решио у своју корист, а тада је Севиља показала да је никада не треба отписивати.

Хесус Навас је гостима дао наду у 85. минуту, сјајно је искористио центаршут за 2:1. Ипак, трагичар је био Хари Мегвајер, за кога је Ерик тен Хаг недавно рекао да није исти играч кога је упознао по доласку у клуб. У покушају да отклони опасност по свој гол након корнера гостију неспретно је реаговао и лопту послао у своју мрежу

Бајер Леверкузен је у зваршници меча извуукао реми против белгијској Унион Сен Жила (1:1). Виктор Бонифаће је у 52. минуту гостима донео вођство, а Флориан Вриц поравнао је резултат у 83. минуту дуела.

БОНУС ВИДЕО: "ОРЛОВИ" КРЕНУЛИ У МИСИЈУ НА ЕП 2024: Пикси повео Србију ка Немачкој

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01