"НЕ БРАНИМ ГА, САМО УКАЗУЈЕМ!" Тен Хаг: Када он игра, имамо најбоље резултате као тим

Менаџер Манчестер јунајтеда Ерик тен Хаг изјавио је да његова екипа најбоље игра кад је на терену Ентони Марсијал, преноси Скајспорт.

НЕ БРАНИМ ГА, САМО УКАЗУЈЕМ! Тен Хаг: Када он игра, имамо најбоље резултате као тим

ФОТО:ЕПА

Фудбалери Манчестер јунајтеда вечерас од 21 сати дочекују екипу Севиље у првој утакмици четвртфинала Лиге Европе.

- Ви кажете да сам бранио Марсијала, али ја само указујем на статистику. Статистика вам говори о тренутку када је на терену, време које му је потребно за гол је заиста мање. Када је он у тиму, мислим на утакмице против Манчестер ситија и Ливерпула, играмо наш најбољи фудбал и имамо најбоље резултате као тим. Предност је била и то што можемо полако да га враћамо у тим, да му дамо минутажу и навикавање на утакмице на највишем нивоу. Већ против Евертона је био спреман да почне утакмицу. Севиља је освојила Лигу Европе највише од свих клубова у Европи, тако да је то сјајан рекорд и морамо тога да будемо свесни, јер је то њихова мета, истакао је тен Хаг.

Бонус видео: ВЕЛИКА ФРКА НА МАРАКАНИ: Ружне сцене обележиле крај 169. "вечитог дербија"

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Како је Каленић пијаца изабрана међу најлепше на свету?