СТАНКОВИЋ СЕ ОВОМЕ НИЈЕ НАДАО: Сампдорија опет изгубила, све више тоне ка Серији Б

08. 04. 2023. у 19:29

ФУДБАЛЕРИ Сампдорије изгубили су од Кремонезеа на свом терену са 2:3 у 29. колу Серије А и све су ближи испадању из лиге.

Очекивали су навијачи клуба из Ђенове да ће се радовати победи и наставити борбу за опстанак, али уместо тога уследио је шок у виду пораза. Да ствар буде још гора он је дошао у петом минуту надокнаде.

А, све је почело сјајно за изабранике Дејана Станковића. Играо се 15. минут када је Мехди Лерис довео Сампдорију до предности. Ипак, гости су до одласка на одмор успели да изједначе. Паоло Гиљоне је у 35. минуту поравнао резултат.

Наставак сусрета био је још узбудљивији. Домаћин је други пут на мечу до вођства стигао у 66. минуту преко Сема Ламерса. Када су сви на "Луиђи Ферарису" видели победу, уследило је кошмарних 10 минута. Најпре је у 85. минуту минуту Лука Лочошвили погодио за 2:2, а онда је навијаче Сампе утишао Леонардно Серникола.

Кремонезеу је ово била тек друга победа у Серији А и отуда је овај пораз још тежи. Управо је тим из Кремоне сада 19. на табели са 16 бодова, има 10 мање од Специја која је прва изнад црте, док је Сампдорија на последњем месту са 15.

БОНУС ВИДЕО: "ТО ЈЕ МОГЛО ДА НАС СКРЕНЕ У НЕГАТИВУ!" Тренер Звезде о мечу за памћење у Суботици

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01