ОВАКО ИГРА РОНАЛДИЊОВ СИН: Појавио се снимак дебија за млади тим Барселоне (ВИДЕО)

Часлав Вуковић

07. 04. 2023. у 18:38

ЖОАО Мендес, син легендардног Роналдиња дебитовао је за У19 тим Барселоне на Међународном медитеранском купу, а појавио се и снимак његовог наступа за "Каталонце".

ОВАКО ИГРА РОНАЛДИЊОВ СИН: Појавио се снимак дебија за млади тим Барселоне (ВИДЕО)

фото: ЕПА

Шпански великан је недавно потписао уговор са овим 18-годишњаком који је раскину уговор са Крузеиром и од јануара је тренирао са клубом са "Ноу Кампа". Како наводи "ЕСПН" Мендес је уговор са Барселоном потписао до лета 2024. године.

Подсетимо, Роналдињо је пет година провео у редовима Каталонаца од 2003. до 2008. У том периоду одиграо је више од 200 утакмица за и постигао готово 100 голова, помогавши им да освоје Лигу шампиона и две титуле Ла Лиге. Са репрезентацијом Бразила је освојио Светско првенство 2002. године.

Остаје да се види да ли ће његов син успети да постигне само делић онога што је урадио један од најбољих дриблера свих времена.

БОНУС ВИДЕО: "ТО ЈЕ МОГЛО ДА НАС СКРЕНЕ У НЕГАТИВУ!" Тренер Звезде о мечу за памћење у Суботици

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МЕЧ СЕЗОНЕ У БЕРГАМУ: Јуве се бори за Лигу шампиона, Богиња провинције за место које води у Европу

МЕЧ СЕЗОНЕ У БЕРГАМУ: Јуве се бори за Лигу шампиона, "Богиња провинције" за место које води у Европу

ЈУВЕНТУС вечерас гостује Аталанти у једном од кључних мечева у борби за пласман у Лигу шампиона (20.45), а са само седам кола до краја сезоне оба тима су свесна да би нови кикс могао скупо да их кошта.

11. 04. 2026. у 08:00

АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!

АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!

Лука Дончић је овог пролећа заиграо кошарку на нивоу коју је тешко зауставити. И, навијачи Лос Анђелес Лејкерса "знају" коме треба да се захвале на томе.

09. 04. 2026. у 13:11

САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала

САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала

На данашњи дан, 11. априла 2002. године, на улазу у здање Дома Народне Скупштине Србије (тадашње Скупштине СРЈ) у Београду, бивши министар унутрашњих послова Србије Влајко Стојиљковић извршио је самоубиство, непосредно након усвајања Закона о сарадњи са Хашким трибуналом. Преминуо је два дана касније од последица рањавања.

11. 04. 2026. у 21:30 >> 21:39

Коментари (1)

БРИСЕЛ ОДМАХ КРЕНУО СА УЦЕНАМА: Мађару стигло 27 задатака од ЕУ