НОРВЕЖАНИН НА ТЕРЕНУ ПОСЛЕ ДВЕ НЕДЕЉЕ: Халанд спреман за напад на Саутемптон
ТРЕНЕР Манчестер ситија Пеп Гвардиола рекао је данас да ће фудбалер Ерлинг Халанд бити спреман за предстојећу утакмицу против Саутемптона у Премијер лиги. Норвешки нападач вратио се тренинзима ове недеље, након што је због повреде препоне пропустио утакмицу против Ливерпула прошлог викенда.
FOTO: Tanjug/AP
Гвардиола је потврдио да ће Халанд бити у тиму за утакмицу која се игра у суботу од 18.30 у Саутемптону. Халанд је постигао 42 гола у свим такмичењима ове сезоне.
Због повреде је пре две недеље морао да се повуче из репрезентације Норвешке за утакмице против Шпаније и Грузије у квалификацијама за Европско првенство 2024. године. Он је и први стрелац Премијер лиге са 28 голова, а у последње три утакмице у свим такмичењима постигао је девет голова.
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове
ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.
22. 03. 2026. у 07:30
ЦЕО СВЕТ ИМ СЕ СМЕЈЕ: Урнебесан снимак из Хрватске шири се планетом брже од било чега (ВИДЕО)
Хрватска је данас у центру пажње љубитеља фудбала.
21. 03. 2026. у 19:44
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)