МЛАДИ ИГРАЧ НАПУСТИО ЕНГЛЕСКУ РЕПРЕЗЕНТАЦИЈУ ЗБОГ ЗДРАВСТВЕНИХ ПРОБЛЕМА: Фоден оперисао слепо црево

Зоран Ћоровић

27. 03. 2023. у 22:30

БИО је најављен да ће играти за Енглезе против Украјине, али је на крају овај меч одгледао из болничког кревета. Офанзивни везиста Манчестер ситија Фил Фоден (22) је због јаких болова на тренингу хитно напустио камп "Албиона" да би убрзо завршио на операцији слепог црева.

МЛАДИ ИГРАЧ НАПУСТИО ЕНГЛЕСКУ РЕПРЕЗЕНТАЦИЈУ ЗБОГ ЗДРАВСТВЕНИХ ПРОБЛЕМА: Фоден оперисао слепо црево

ФОТО: АП

Неколико дана раније, у четвртак, Фоден је одиграо 20 минута у великом тријумфу Енглеза над Италијом (2:1) у Напуљу. Други тријумф Енглеза у квалификацијама за ЕП, над Уктајином (2:0), испратио је као рековалесцент.

Иако лекари још нису објавили колико ће паузирати, извесно је да млади играч неће моћи да наступи за Сити у суботњем дербију са Ливерпулом. Ове сезоне, Фоден је за Гвардиолин тим одиграо 36 мечева на којима је постигао 11 голова.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.

12. 03. 2026. у 11:14 >> 11:14

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

ПУНИ ГОРЧИНЕ И МРЗОВОЉЕ: Ово су ТРИ најнегативнија хороскопска знака