ОПОМЕНА ЗА ИГРАЧЕ ОФК ВРШЦА: Против Рада не сме да буде изненађења, потребна подршка са трибина
ПОСЛЕ тешког пораза у Београду од екипе Графичара, фудбалери ОФК Вршца већ у понедељак имају шансу за поправни, када на свом терену од 16 часова дочекују последњепласирани тим на табели – београдски Рад.
Фото: ОФК Вршац
Ненад Мијаиловић, шеф стручног штаба Вршчана, незадовољан је приказаним издањем у Београду, када су његови пулени успели да анулирају два гола Графичара из првог полувремена, али су онда допустили да приме још два гола, за крајњи резултат 4:2. Зато утакмицу са Радом види као крајњи тренутак да се покаже преко потребна енергија у игри.
-Некада то није добро радити, али ми морамо да играмо из инита. Потребна нам је још већа енергија. Морамо да будемо спремни да жртвујемо своја тела, своју главу, психу и срце, како бисмо успели да остваримо свој циљ, а то је пласман у плеј-оф. Сами смо у својој борби и какав год да нам је тренутно ростер, атмосфера у тиму и енергија, потребно нам је много више тога – јасан је Мијаиловић.
Констатовао је да Рад, који је доста променио састав у односу на први део сезоне, сада има много јачи тим.
-Ми морамо да будемо паметни, јер су ово јако тешки услови за нас, без обзира на то што играмо код куће. Зато молим и публику да, иако је радни дан, у понедељак дође у што већем броју на стадион, да нам својим навијањем помогне да се домогнемо жељеног плеј-офа. Уверавам их да ће сваки играч који буде изашао на терен бити спреман буквално да погине за овај клуб и за победу на терену – рекао је Мијаиловић.
ОФК Вршац се тренутно налази на седмом месту на табели, а првих осам тимова ће ићи у плеј-оф.
Препоручујемо
ДЕЈАН СТАНКОВИЋ ЗАГРМЕО! Тренер Звезде ЉУТ после повратка на прво место, пред Лил и "вечити дерби"
14. 02. 2026. у 19:16 >> 19:47
РЕАЛ НЕЋЕ ПРОПУСТИТИ ОВУ ПРИЛИКУ: Мадриђани вечерас могу до првог места на табели!
ЛИДЕР чека понедељак да одигра свој меч, али Мадриђани имају шансу да већ у вечерас преузму врх. На "Бернабеу" стиже захуктала екипа Сосиједада (21.00), непоражена на последњих 11 мечева у свим такмичењима.
14. 02. 2026. у 08:00
КАКВИ ПРЕВАРАНТИ! Брука и срамота, невероватан СКАНДАЛ на Олимпијским играма, овакво варање се не памти! (ВИДЕО)
Најновије вести са Зимских олимпијских игара "Милано - Кортина 2026" запрепастиле су свет.
14. 02. 2026. у 19:52
БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из "Чавоглава" - поред њега и "Пленковић" и "први човек Загреба
ДАНАС је у Светој Недељи одржан карневал Фашник, а на позорницу се попео и градоначелник овог места Дарио Зуровец који је био обучен као контроверзни хрватски певач Марко Перковић Томпсон који је познат по својим проусташким ставовима и песмама.
14. 02. 2026. у 14:35
Коментари (0)