ШТРАЈК ГЛАђУ: Легендарни Бразилац на ивици нервног растројства у затвору

ДАНИ Алвеш проживљава кошмар, уживо ! Легендарни бразилски фудбалски ас се већ дуго налази у притвору у Барселони јер је оптужен да је силовао једну 23-годишњу у ноћном клубу у граду у којем је направио најблиставије ствари у својој каријери.

ШТРАЈК ГЛАђУ: Легендарни Бразилац на ивици нервног растројства у затвору

FOTO: EPA

 Шпански медији тврде да је Алвеша у затвору посетила пре неколико дана и супруга Јоана Санц и у лице му саопштила да је поднела захтев за развод брака.

Ово је, према наводима медија потпуно психички разорило Алвеша који је пре два дана почео штарјк глађу. Он је овај потез најављивао још раније, када је одбијен захтев његовог адвоката да се брани са слободе, уз одређену кауцију.

Алвеш је један од најтрофејнијих играча у историји фудбала. Освојио је укупно 43 пехара са Барселоном, Севиљом, Јувентусом, ПСЖ и селекцијом Бразула за коју је игррао чак 126 пута.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! Гаучоси након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.

04. 07. 2026. у 02:46

СЕНЕГАЛ СЕ САМОУБИО НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.

01. 07. 2026. у 22:00

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

ДВА ПУТА СУ СЕ БОРИЛИ ЗА МОЈ ЖИВОТ, МОГЛО ЈЕ ФАТАЛНО ДА СЕ ЗАВРШИ Леа Киш о најтежем животном периоду - Знала сам да нешто није у реду