ЧЕЛИЧНИ ЖИВЦИ СРПСКОГ АСА! Душан Влаховић одвео Јувентус у четвртфинале Лиге Европе (ВИДЕО)

16. 03. 2023. у 20:56

ДУШАН Влаховић је обрадовао навијаче Јувентуса. И то одмах после утакмице у којој је промашио пенал.

Након што у Серији А није успео да реализује једанаестерац против Сампдорије, српски репрезентативац јесте на међународној сцени:

Јувентус је, после минималне победе у Торину, гостовао Фрајбургу у осмини финала Лиге Европе, а Влаховића није обесхрабрило што му је у 28. минуту поништен гол из офсајда.

На самом крају првог полувремена пенал је досуђен за "стару даму", а одговорност је у том важном моменту преузео Србин.

Влаховић је шутирао не толико прецизно, колико снажно и успео да савлада голмана Фрајбурга, Флекена (ВИДЕО).

У 70. минуту наш репрезентативац је уступио место Кијези, а тада је и Филип Костић изашао из игре.

У петом минуту судијске надокнаде времена, нокаутираном Фрајбургу "со на ране" ставио је поменути Кијеза, голом за коначних 0:2, а укупних 3:0 у корист Јувентуса у овом двомечу.

Бонус видео: Ново у Земунелу - Партизаново брдо за трчање

ЈОКИЋ И ДЕНВЕР ПОКАЗУЈУ ЗАШТО СУ ШАМПИОНИ: Кошаркаши Минесоте нису навикли да играју под оваквим притиском

У ноћи између недеље и понедељка кошаркаши Минесоте ће угостити Денвер у круцијалној четвртој утакмици полуфинала Западне конференције (2:00).

12. 05. 2024. у 12:45