ПАРТИЗАН И ЗВЕЗДА ДРАКОНСКИ КАЖЊЕНИ: "Гробари" и "делије" ће скупо коштати вечите! ФСС немилосрдан након дешавања на 169. вечитом дербију
ДИСЦИПЛИНСКА комисија Фудбалског савеза Србије казнила је Црвену звезду и Партизан са укупно 2,4 милиона динара. Разлози за ову драконску казну јесу коришћење пиротехничких средстава и инциденти на трибинама на минулом, 169. “вечитом дербију”.
FOTO: AP/Tanjug
Делегат Владо Глођовић, у опширном извештају, таксативно је избројао око 370 пиротехничких средстава запаљених на северној трибини стадиона “Рајко Митић”.
Зато ће из Црвене звезде на рачун Фудбалског савеза Србије бити уплаћено 1,2 милиона динара.
Навијачи Партизана, традиоционално смештени на јужној и деловима источне трибине, користили су у мањој мери пиротехнику.
Истицали су се, међутим, насилним понашањем – ломили столице, гађали редаре и играче, убацивали бакље на атлетску стазу и терен. Зато ће и из Хумске “пут” Теразија 35 мало више од 10.000 евра.
Оба табора мораће да уплате по 1,2 милиона евра на рачун ФСС.
Покренут је поступак против Радничког 1923, због навијачке пиротехнике на утакмици са Напретком.
БОНУС ВИДЕО: Никад веће интересовање медија за изборе у ФСС-у
Препоручујемо
КАКАВ ПЕХ ЗА ЛИВЕРПУЛ: Стефан Бајчетић ван терена до краја сезоне!
16. 03. 2023. у 12:48 >> 13:30
НЕКАДАШЊИ ТРЕЋИ РЕКЕТ СВЕТА ПОТЦЕЊУЈЕ НОВАКА: ''Ђоковић на Ролан Гаросу није фаворит...''
16. 03. 2023. у 12:39 >> 12:39
МЕЧ СЕЗОНЕ У ГРАЦУ: Победа води Звезду у нокаут фазу Лиге Европе!
ШТУРМ Грац и Црвена звезда укрштају копља у дуелу који би за оба тима могао да одреди целу европску сезону. Оба клуба јуре место међу најбољих 24 у Лиги Европе, а ситуација на табели је толико тесна да један кикс све може да промени.
11. 12. 2025. у 07:30
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
КРАХ - ИБРАХИМОВИЋ ОСТАЈЕ БЕЗ НОВЦА: Уложио милионе у нови бизнис - све пропало
ЗЛАТАН Ибрахимовић је започео бизнис који не иде онако како је планирано.
11. 12. 2025. у 11:24
Коментари (2)