НАПОЛИ ИМА НОВОГ МАРАДОНУ! Лидер Серије А уз чудесан гол срушио Аталанту у дербију и наставио поход ка скудету (ВИДЕО)

11. 03. 2023. у 21:35

НАПОЛИ И АТАЛАНТА играли су ове вечери дерби 26. кола Серија А, а током меча који је завршен резултатом 1:0 у корист Наполитанаца виђена је права мајсторија у режији чудесног Груцијца Квиче Кварчкелије

Наполи је и ове вечери одиграо нестварно и доминирао свих 90 минута игре. Иако су заслужили да поведу далеко раније, први гол стигао је тек у 60. минуту када је Кварчкелија подсетио на бравуре које је својевремено у дресу небескоплавих радио легендарни Дијего Армандо Марадона.

Грузијац је примио лопту, потом заломио три чувара и онда послао пројектил у горњи леви угао гола Аталанте за делиријум на страственом југу "чизме".

СНИМАК ГОЛА МОЖЕТЕ ВИДЕТИ КЛИКОМ ОВДЕ.

Овај 22-годишњак у Наполи је стигао пред почетак ове сезоне из Динамо Батумија за 11.5 милиона евра, те се показао као спектакуларно појачање и невероватан потез Наполитанаца.

Кварачкелија је пре овог меча одиграо 27 утакмица у свим такмичењима, постигао је 12 голова и уписао чак 15 асистенција. Гол против Аталанте за њега је био 13. у овој сезони из снова.

Наполи је наставио да меље ривала и у наставку, а наредни гол стигао је већ у 77. минуту када је Рахмани поставио коначних 2:0.

Небескоплави тако су наставили свој поход ка освајању скудета и након 26. кола имају огромних 18 бодова више од другопласираног Интера.

ТАБЕЛА СЕРИЈА А

БОНУС ВИДЕО: ЈОКИЋЕВА „СТОТКА“: Кога Србин јури по броју трпл-даблова

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01