ОНИ МОРАЈУ ДА БУДУ ОПРЕЗНИ: Ево којим фудбалерима Звезде и Партизана прети суспензија за вечити дерби
БЛИЖИ се још један вечити дерби, 169. по реду. Он ће бити одигран током наренде седмице, али још увек није познат тачан термин. Зна се и ко би у случају добијања картона у наредном првенствном колу из оба табора могао да пропусти највећу утакмицу српског фудбала.
FOTO: M. Vukadinović
Партизан у недељу игра против крагујевачког Радничког, а опрезни на том мечу морају да буду: Александар Филиповић, Светозар Марковић, Синиша Саничанин, Самед Баждар, Бибарс Натхо и Патрик Андраде.
Јасно је да су сви поменути играчи битни за игру црно-белих, посебно искусни Израелац, као и штоперски тандем Саничанин - Марковић.
Црвена звезда у 23. колу гостује Јавору у Ивањици, а картоне на том мечу не би смели да добију Страхиња Ераковић, Немања Милуновић и Стефан Митровић.
Бш као и у табору црно-белих и овде је реч о важним играчима за тим са "Маракане". Посебно је важно да суспензију не зараде Ераковић и Митровић који спадају у категорију бонус играча.
Подсетимо, очекује се да ускоро буде познат тачан термин одигравања 169. вечитог дербија.
БОНУС ВИДЕО: Тренер Црвене звезде задовољан игром и односом на терену у утакмици против Чукаричког
Наши предлози: "Тип" - тикет за понедељак
За почетак нове радне недеље смо вам спремили следеће предлоге.
04. 05. 2026. у 06:53
Русија је згрожена! Не може да верује шта су урадили Турци (ВИДЕО)
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "Специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, углавном скрајнута када се о спорту ради, због бројних међународних санкција. Али, спортске вести које, у најави, треба да обрадују Русе - понекад их шокирају. Као ова.
30. 04. 2026. у 19:38
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (0)