РАФАЕЛ ЛЕАО МОЖЕ ДА ИДЕ: Милан продаје Португалца за 100 милиона!

Недељко Иљукић

13. 02. 2023. у 13:26

КАКО се ближи крај сезоне у италијанској Серији А, тако се већ праве велики планови у Милану. славни клуб је одлучио да 23-годишњи португалски нападач Рафаел Леао може да напусти "росонере". Али, само под условом да неки клуб понуди баснословно високо обештећење од чак сто милиона евра!

РАФАЕЛ ЛЕАО МОЖЕ ДА ИДЕ:  Милан продаје Португалца за 100 милиона!

Foto: Profimedia

Италијански медији наводе да је за овакву одлуку Милана крив управо Леао и његови агенти, јер су прилично запињали око преговора са управом клуба у вези са продужетком сарадње.  Истовремено, управа Милана је желела да избегне грешке из прошлости када  је Чалханоглу одлазиу у Интер, Донарума у Пари Сен Жермен или Кеси у Барселону и то без једног евра обештећења.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ГРАДСКИ ДЕРБИ ЗА МЕСТО У ФИНАЛУ: Арсенал има предност из првог меча, али плавци се неће предати без велике борбе

ГРАДСКИ ДЕРБИ ЗА МЕСТО У ФИНАЛУ: Арсенал има предност из првог меча, али "плавци" се неће предати без велике борбе

Арсенал и Челси састају се у реваншу полуфинала ЕФЛ купа на "Емирејтсу", а домаћи тим у Лондону има благу, али вредну предност из првог меча. "Тобџије" су на "Стамфорд бриџу" славиле са 3:2 и сада им је довољан и реми како би избориле пласман у финале и напале први трофеј ове сезоне.

03. 02. 2026. у 07:00

СВИ У ШОКУ! Коначно пустили Рускиње да играју хокеј, али - само против МУШКАРАЦА! Нико није могао ни да замисли шта ће да се деси (ВИДЕО)

СВИ У ШОКУ! Коначно пустили Рускиње да играју хокеј, али - само против МУШКАРАЦА! Нико није могао ни да замисли шта ће да се деси (ВИДЕО)

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу из хокеја, Русима врло блиског спорта, у коме већ четири године важи апсолутна забрана за учешће руских екипа, како клупских, тако и репрезентативних.

04. 02. 2026. у 12:55

Коментари (0)

КОРОНАВИРУС ХАОС! Опет Италија, опет изолација!