ДИВЉАО У КОЛИМА ВРЕДНИМ 760.000 ЕВРА: Нападач Јунајтеда Маркус Рашфорд кажњен због брзе вожње
БРЗОНОГИ нападач Манчестер јунајтеда Маркус Рашфорд (25) "пичи" и по терену, али и у свом Мерџи, вредном 760.000 евра.
ФОТО: Танјуг
Звезда "црвених ђавола" је кажњена са 600 евра и шест бодова у својој возачкој дозволи након што је признао да је прошле године пребрзо возио по центру града.
Рашфорд је прекорачио ограничење брзине за 32 километра на сат, није оспорио оптужбу и платио је казну.
Његов прекршај дошао је на крају сезоне 2021/2022, која је била тешка за Рашфорда јер је постигао само пет голова за Манчестер јунајтед и изгубио место у репрезентацији Енглеске.
Препоручујемо
РЕАЛ НЕЋЕ ПРОПУСТИТИ ОВУ ПРИЛИКУ: Мадриђани вечерас могу до првог места на табели!
ЛИДЕР чека понедељак да одигра свој меч, али Мадриђани имају шансу да већ у вечерас преузму врх. На "Бернабеу" стиже захуктала екипа Сосиједада (21.00), непоражена на последњих 11 мечева у свим такмичењима.
14. 02. 2026. у 08:00
КАКВИ ПРЕВАРАНТИ! Брука и срамота, невероватан СКАНДАЛ на Олимпијским играма, овакво варање се не памти! (ВИДЕО)
Најновије вести са Зимских олимпијских игара "Милано - Кортина 2026" запрепастиле су свет.
14. 02. 2026. у 19:52
БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из "Чавоглава" - поред њега и "Пленковић" и "први човек Загреба
ДАНАС је у Светој Недељи одржан карневал Фашник, а на позорницу се попео и градоначелник овог места Дарио Зуровец који је био обучен као контроверзни хрватски певач Марко Перковић Томпсон који је познат по својим проусташким ставовима и песмама.
14. 02. 2026. у 14:35
Коментари (0)