"УПОМОЋ! ОВДЕ СВИ УМИРУ": Легенда у сузама тражи помоћ (ВИДЕО)
Легендарни голман Фенербахчеа и репрезентације Турске, а данас тренер Хатајспора Волкан Демирел јавио се уживо путем Инстаграма и затражио помоћ за становнике након девастирајућег земљотреса који је синоћ погодио југ Турске и север Сирије.
Фото: Принтскрин
Демирел се затекао у Хатају, граду на самом југу Турске уз границу са Сиријом где је епицентар био најближи.
Стотине људи је погинуло, а хиљаде је повређено у разорном земљотресу.
- Сви су очајни овде, у Хатају сви умиру. Молим вас, ситуација је јако лоша. Не можемо до људи. Њима треба помоћ, Боже помози - преносе турски медији апел за помоћ легенде Фенербахчеа.
- Упомоћ! Шаљите све ресурсе које имате. Није само Хатај и Антакја. Молим вас, у име Бога, људи овде умиру - говорио је кроз сузе један од најпознатијих турских фудбалера.
БОНУС ВИДЕО - Бакљада "делија" и "фирмаша" на опроштају од Синише Михајловића
Препоручујемо
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове
ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.
22. 03. 2026. у 07:30
БОСНА У ШОКУ: Селектор Велса се за борбу за Мундијал спремао гледајући филм и о Ратку Младићу
Најновије вести из фудбала су прилично несвакидашње. Босна и Херцеговина се ту нашла у центру пажње. И рат којим је распарчана Југославија, а у којој је српским војним снагама на територији БиХ руководио генерал Ратко Младић.
24. 03. 2026. у 17:05
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (2)