ПРВЕНАЦ РОНАЛДА ЗА АЛ НАСР: Португалац се испромашивао, па донео бод тиму из Ријада (ВИДЕО)

Часлав Вуковић

03. 02. 2023. у 18:26

ТРЕЋИ меч је одиграо Кристијано Роналдо у дресу Ал Насра и успео је да се упише у стрелце. Португалац је донео бод свом клубу против Ал Фатеха - 2:2.

ПРВЕНАЦ РОНАЛДА ЗА АЛ НАСР: Португалац се испромашивао, па донео бод тиму из Ријада (ВИДЕО)

FOTO: Tanjug/AP

Један од најбољих фудбалера свих времена је дошао у Саудијску Арабију управо како би тресао противничке мреже и коначно је успео да пробије лед и постигне првенац.

Играо се трећи минут судијске надокнаде када је Роналдо погодио са беле тачке и донео реми Ал Насру. Могао је Кристијано и раније да се упише у стрелце, али се прописно испромашивао. Гол можете погледати ОВДЕ!

Осим њега дол за клуб из Ријада постао је Талиска, док су поготке за Ал Фатех постигли Кристијан Тељо и Софијан Бендебка.

Ал Наср ја и даље лидер на табели са 34 бода колико имам и Ал Шабаб, с тим да Роналдо и другови имају утакмицу мање од првог пратиоца.

 

БОНУС ВИДЕО: СТАТУА ЗА МЕСИЈА: У Мар дел Плати освануо споменик капитену Аргентине у част титуле светског шампиона

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЧУДО ИЗ НОРВЕШКЕ НЕ СТАЈЕ: Жута хорда се не плаши никога, следећа мета је лисабонски Спортинг

ЧУДО ИЗ НОРВЕШКЕ НЕ СТАЈЕ: "Жута хорда" се не плаши никога, следећа мета је лисабонски Спортинг

БАЈКОВИТА европска прича Боде глимта наставља се у среду увече, када норвешки шампион дочекује Спортинг из Лисабона у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Стадион "Аспмира" биће поприште новог европског спектакла, а домаћин се нада да може да настави сензационалан поход кроз елитно такмичење.

11. 03. 2026. у 07:00

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

ЖЕСТОКО СЕ УВРЕДИЛА: Ђорђе Давид четири месеца није причао са Снежаном Ђуришић - рокер открио детаље