ОН МЕЊА АНЧЕЛОТИЈА КАД ОДЕ: Реал већ зна ко би могао да наследи Италијана на клупи "краљевића"
РЕАЛ Мадрид већ размишља о замени за Карла Анчелотија. Искусног стручњака би на клупи "краљевића" могао да замени бивши играч клуба Ћаби Алонсо.
ФОТО: Танјуг/АП
Италијан је најавио да ће на клупи шампиона Шпаније остати до истека уговора, а то је до јуна наредне године.
Како наводе тамошњи медији највеће шансе да замени Анчелотија дају се садашњем стратегу Бајера из Леверкузена.
- Алонсо ће се једног дана сигурно вратити у Реал, јер је показао озбиљност у раду. Он добро познаје Реал, његову структур, филозофију и захтеве клуба - наводе шпански медији.
Овај 41-годишњак је у октобру прошле године преузео "фармацеуте", који су тренутно девети у немачкој Бундеслиги. Пре тога је тренирао Б тим Реал Сосиједада.
Он је играо за Реал од 2009. до 2014. године, а са мадридским клубом освојио је пет трофеја. Са репрезентацијом Шпаније освојио је СП 2010, као и ЕП 2008. и 2012. године.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
МИЛАНЕЗИ ОВЕ СЕЗОНЕ НЕ ЗНАЈУ СА НОВАЈЛИЈАМА У ЛИГИ: Један податак ипак радује навијаче - ево шта се последњи пут десило у шампионској сезони
СA жељом да увећа предност на врху табеле Серије А, Милан ће наставити борбу за Скудето у недељу поподне, када на стадиону "Ђузепе Меаца" дочекује Сасуоло.
14. 12. 2025. у 07:00
ЗВЕЗДА УКРАЈИНЕ ПРОБАЛА ДА УБИЈЕ РУСКОГ ПУКОВНИКА: Русија не прашта! Ево шта се десило украјинској шампионки
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, изнедрила је и једну несвакидашњу ситуацију која има везе са спортом. Јер, најновије спортске вести из Русије тичу се украјинске шампионке, која је осујећена у покушају терористичког напада.
14. 12. 2025. у 16:00
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)