НОВА ПОБЕДА ЦРВЕНО-БЕЛИХ: Звезда тријумфовала после преокрета, Пешић показао колико је важан (ФОТО)

22. 01. 2023. у 16:48

ЦРВЕНА звезда је уписала четврту победу на припремама. Црвено-бели су савладали Динамо из Тбилисија са 3:2 и то после преокрета.

Коначно су навијачи шампиона Србије видели тим са класичним нападачем. Од старта сусрета у саставу се нашао Александар Пешић и показао је колико је важан за игру екипа Милоша Милојевића.

Шеф стручног штаба црвено-белих је поново промешао карте, па су овај меч почели:

Васиљевић - Гобељић, Лековић, Драговић, Родић - Срнић, В. Николић, Кангва, Пруцев - Мијатовић, Пешић.

Боље је Звезда почела сусрет и иницијатива јој се исплатила у 30. минуту када је Пешић умакао одбрани ривала и лако матирао голмана грузијског шампиона.

Ипак, након тога је уследио пад у игри Београђана што је противник знао да искористи. У размаку од минут Улад Умар и Гонкалвеш су тресли мрежу црвено-белих, па је Динамо на тај начин преокренуо резултат.

Друго полувреме донело је много опаснију Звезду. Врло брзо је резултат био поравнат, Пруцев је на додавње Катаи центрирао оштро са десне стране, а нападач клуба са "Маракане" је лако матирао голмана екипа из Тбилисија.

Милојевић је потом од 60. минута на терен послао лидере екипе - Иванића, Букарија, Кангу, Ераковића... и то одмах донело резултат.

Управо је Иванић био тај који је донео преокрет и тријумф црвено-белима. Он је после корнера дошао до лопте и закуцао је у мрежу противника.

До краја утакмице неколико добрих прилика имао је Катаи, но ниједну није реалзивао и није успео да се упише у стрелце.

Звезда наредни меч на припремама игра 25. јануара против Лудогореца. То ће уједно бити и генерална проба пред наставак Суперлиге Србије. Милан Борјан и саиграчи 4. фебруара дочекују Војводину.

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

БОРИША СИМАНИЋ ШОКИРАО СВЕ! Ево шта је изјавио репрезентативац који је изгубио бубрег играјући за Србију (ВИДЕО)

Кошаркашка репрезентација Србије је изгубила финале Светског првенства од Немачке, а на том мечу, као и на свим почев од друге фазе Мундобаскета, није могла да рачуна на Боришу Симанића. Он је изубио бубрег услед ударца добијеног на утакмици са Јужним Суданом, а управо се Симанић побринуо за невероватну сцену ове среде.

28. 03. 2024. у 21:39

ОКО МЕНЕ ШПРИЦЕВИ, СЕКТЕ Бане објаснио зашто је морао да пусти децу да оду код мајке

"ОКО МЕНЕ ШПРИЦЕВИ, СЕКТЕ" Бане објаснио зашто је морао да пусти децу да оду код мајке

ИСТАКНУТИ глумац Бане Видаковић, који је пре три године осуђен због недозвољеног држања хероина за личну употребу, говорио је о породици и деци коју је, каже, управо због наркотика склонио из Србије.

29. 03. 2024. у 08:36