ЈУНАЈТЕД ПРЕКИНУО СЕРИЈУ ПОБЕДА: Олисе мајсторијом у надокнади донео бод Кристал Паласу (ВИДЕО)

18. 01. 2023. у 23:02

МАНЧЕСТЕР јунајтед је прекинуо сјајну серију победа, пошто је ремизирао са Кристал Паласом на "Селхурст Парку" - 1:1 у одложеној утакмици 7. кола Премијер лиги.

Све је ишло ка томе да ће "црвени ђаволи" уписати шесту узастопну победу у првенству, али у томе их је спречио Мајкл Олисе који је у првом минуту надокнаде времена постигао фантастичан гол из слободног ударца. Гол можете погледати ОВДЕ!

Били су гости бољи ривал у првом делу сусрета. Играо се 43. минут када је Бруно Фернандеш крунисао добру акцију тима трећим голом у Премијер лиги. Гол можете погледати ОВДЕ!

Јунајтед је у другом делу оборио темпо игре и чекао је да прође време. Због тога приступа је кажњен, но упркос томе могао је до сва три бода да се Каземиро није збунио у трећем минуту надокнаде када после корнера из непосредне близине није успео да убаци лопту у празан гол.

Да ствар по Ерика тен Хага буде још гора, Бразилац је добио жути картон и пропустиће велики дерби против Арсенала (недеља, 17.30), а добро је познато колико је он битан за екипу.

Јунајтед је сада трећи на табели са 39 бодова, колико има и Сити. "Тобџије" су лидери са 47. Они и "грађани" имају меч више од Јунајтеда.

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45