ДОМИНАЦИЈА ИНТЕРА У ВЕЛИКОМ ДЕРБИЈУ: "Неразури" декласирали Милан у финалу Суперкупа Италије

18. 01. 2023. у 22:18

ОЧЕКИВАЛА је публика у Ријаду у финалу Суперкупа Италије прави спектакл у дербију "Дела Мадонина", али уместо тога виђена је доминација Интера који је разбио великог ривала са 3:0.

ДОМИНАЦИЈА ИНТЕРА У ВЕЛИКОМ ДЕРБИЈУ: Неразури декласирали Милан у финалу Суперкупа Италије

Фуриозно су изабраници Симонеа Инзагија почели сусрет и већ после 21 минут игре на семафору је писало 2:0.

Најпре је у 10. минуту Федерико Димарко довео "неразуре" у вођство, да би се потом у стрелце уписао и Един Џеко и показао да је и даље један од најбољих нападача на планети.

"Росонери" су покушали све да у наставку унесу неизвесност у утакмицу, али уместо тога трећи пут се затресла мрежа Кипријана Татарушануа. Играо се 77. минут када је Лаутаро Мартинез поставио коначан резултат овог сусрета.

Осим пораза од великог ривала, навијаче Милана може да брине и то што је ово четврти меч у коме није тим није победи.

Прилику за прекид лоше серије имаће против Лација, 24. јануара у првенству. Тај меч игра се на "Олимпику" у Риму.

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

ЛИГА ШАМПИОНА ЗА СПАС СЕЗОНЕ: Бајерн у опасности да остане без трофеја први пут после 2012. године

ФУДБАЛЕРИ Бајерна дочекују Реал Мадрид на стадиону "Алијанц арена" овог уторка од 21 час. То је прва утакмица првог полуфиналног пара овогодишње Лиге шампиона и последња прилика за немачког гиганта да освоји неки трофеј у сезони на измаку.

30. 04. 2024. у 08:00