ПОМОЋ ЗА СРБЕ НА КОСОВУ: ФК Црвена звезда донира новац
ФК Црвена звезда је одлучила да уплати 20 хиљада евра као вид помоћи народу на Косову и Метохији који се налази у веома тешкој ситуацији. Средства ће бити донирана “Фондацији Делије” која већ годинама успешно функционише и помаже Србима на Косову и Метохији, како би пребродили тешку ситуацију у којој живе.
Фото: Новости архива/М. В.
Ово је уједно и разлог због чега није одржано традиционално “Црвено-бело вече”, јер је процена клуба да је боље да се намењени новац усмери за помоћ српском народу на Косову и Метохији, који сада проживљава изузетно тешке тренутке.
БОНУС ВИДЕО:
Препоручујемо
СРПКИЊА У НАЈЈАЧОЈ ЛИГИ СВЕТА: Репрезентативка Србије потписала за Брајтон
07. 01. 2023. у 10:47
ЕЛИМИНИСАО БРАЗИЛ, ПА СЕ ПРЕПОРУЧИО ЗА ПОСАО: "Кариоке" желе Хрвата на клупи
07. 01. 2023. у 09:28 >> 09:36
СПРЕМА СЕ БОМБА У ХУМСКОЈ: Партизан ангажује странца чија је вредност 4.500.000 евра
06. 01. 2023. у 15:37
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МАТЕМАТИКА ЈЕ ЈАСНА: Хрватима је потребан бод да се пласирају у нокаут фазу Светског првенства!
Хрватска и Гана одиграће један од најзанимљивијих мечева последњег кола групне фазе Светског првенства, пошто ће директан окршај у Филаделфији одлучити ко наставља, и са које позиције, такмичење из групе "Л". Афричка селекција је већ на четири бода и једном ногом је у шеснаестини финала, док "коцкасти" немају право на грешку и морају освојити бар један поен како би прошли даље.
27. 06. 2026. у 08:00
УЗДИСАЛА ЦЕЛА ПЛАНЕТА! Најпознатија хрватска навијачица полугола стигла на Светско првенство! (ФОТО)
Измамила је уздахе свих обожаваоца и припадника мушког пола, навијачица "коцкастих" Ивана Кнол.
24. 06. 2026. у 07:32
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)