СПЕКТАКУЛАРАН ПОВРАТАК ПРЕМИЈЕР ЛИГЕ: Брентфорд и Тотенхем одиграли сјајну утакмицу (ВИДЕО)

26. 12. 2022. у 16:24

ФУДБАЛЕРИ Брентфорда и Тотенхема одиграли су сјајну утакмицу у 17. колу Премијер лиге која се наставила после месец и по дана. Победника није било, али зато виђена су четири поготка (2:2).

"Пчелице" су феноменално отвориле сусрет, пошто су до предности стигле после 15 минута игре када је Витали Жанелт савладао Фрејзера Форстера.

Домаћин је до одласка на одмор дуплирао вођство преко Ајвана Тонија, али је његов гол поништен због офсајда и то након рекације судија из ВАР собе.

Оно што нападач Брентфорда није успео да уради у 43. минуту јесте у 54. Искорстио је асистенцију Кристијана Норгарда и постигао 11. гол у Премијер лиги што га сврстава на треће место листе стрелаца.

У том моменту је деловало да изабрнаици Томаса Франка хитају ка тријумфу, али тако нису мислили играчи Тотенхема који су кренули на све или ништа не би ли избегли пораз.

Гостима је само шест минута било довољно да постигну два поготка. Најпре је Хари Кејн успео да смањи резултат, а онда је и Пјер Емил Хојбјерг у 71. минуту донео изједначење "певцима".

Имало је доста времена да играчи Антонија Контеа стигну до потпуног преокрета, но до тога није дошло, па су тимови победили бодове.

Брентфорд се после ове утакмице налази на деветом месту на табели са 20 бодова, Тотенхем је четврти са 30.