ЗВЕЗДА ОДИГРАЛА МЕЧ У РУСИЈИ: Зенит после преокрета победио шампиона Србије

22. 11. 2022. у 19:55

ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде одиграли су пријатељску утакмицу против Зенита у Санкт Петербугру и поражени са 3:1. Ово је био последњи меч ове јесени за шампиона Србије које сада очекује пауза.

Тренер тима из Љутице Богдана Милош Милојевић одлучио је да од старта на терен пошаље следећих 11 играча:

Васиљевић - Гобељић, Панков, Милуновић, Срнић - Крстичић, Мијаиловић - Пруцев, Мустафа, Бен - Катаи.

Добро је Звезда одиграла прво полувреме после којег је имала предност од 1:0. Стрелац је у 23. минуту био Мустафа. Добро је испратио центаршут Гобељића и главом савладао Ивана.

Ипак, Сергеј Семак је у наставку меча увео неке од најбољих играча који су почели да праве разлику на терену.

Зенит је у размаку од 13 минута постигао три гола и на тај начин решио питање победника. Поготке су постигли Сутормин, Јерохин и Густаво.

Милојевић је на овој утакмици дао шансу и младим играчима попут Вука Богдановића, Николе Митуљикића, новајлије Лазара Николића, као и Фалу Фола.

Црвено-бели ће први наредни званични меч одиграти 4. фебруара против Војводине у Суперлиги Србије.

БОНУС: НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ