ЗВЕЗДА ПОБЕДИЛА У КРУПЊУ: Црвено-бели увеличали стогодишњицу ФК Рађевац

16. 11. 2022. у 16:33

ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде гостовали су Рађевцу у Крупњу. Црвено-бели су увеличали 100 година постојања клуба који се тренутно такмичи у Српској лиги Запад.

Резултат овог сусрета био је у другом плану, али вреди истаћи да је шампион Србије славио са 2:0 погоцима Ненада Крстичића и Ел Фардуа Бена. Оба гола постигнута су у првом полувремену, тачније у 7. и 20. минуту.

Тренер гостију Милош Милојевића на овом сусрету је дао прилику играчима који нису имали велику минутажу током јесењег дела сезоне.

Васиљевић (од 50. Маринковић), Гобељић (од 66. Милуновић), Панков (од 41. Мијаиловић), Видојевић, Стојсављевић (од 66. Драговић), Саного (од 21. Вукичевић), Крстичић (од 41. Матић), Пруцев, Срнић (од 66. Катаи), Ибрахим, Бен.

Са друге стране за Рађенац од страта су играли:

Мићић, Н. Илић, Самуровић, Петровић, Којић, М. Илић, Глишић, Богдановић, Сладојевић, Миловановић, Дурмић.

Прилику су добиили и: Г. Дивљаковић, Петровић, Кикановић, Н. Дивљаковић, С. Несторовић, Трифуновић, Бркић, Николић, Н. Несторовић, Гаврић, Павић, Поповић.

Звезда ће 22. новембра у Русији одиграти пријатељски меч са Зенитом и након тог сусрета званично креће пауза за црвено-беле.

Подсетимо, клуб са стадиона "Рајко Митић" је после 19 првенствених кола лидер у Суперлиги са 53 бода, 10 више од Партизана.

БОНУС: НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ