СРБИН ТРАГИЧАР: Миленковић грешком помогао Милану да победи у 92. минуту (ВИДЕО)

13. 11. 2022. у 20:39

СРПСКИ фудбалер Никола Миленковић неће по добром памтити последњу утакмице јесењег дела сезоне у Серији А. Он је био трагичар у поразу његове Фиорентине од Милана - 2:1.

Наиме, дефанзивац "виоле" је у 92. минуту неспретно реаговао и затресао сопствену мрежу. Да ствар буде још гора, "росонери" су тим поготком стигли до важна три бода.

Ипак, ништа не треба замерити Миленковићу који ову ситуацију мора што пре да заборави јер га сада очекује наступ на Светском првенству.

Милан је идеално отворио сусрет. Играо се 2. минут када је Рафаел Леао затресао мрежу ривала после асистенције Оливија Жируа.

Није се Фиорентина предавала, па је већ у 28. минуту успела да поравна резултат. Антонин Барак је успео да Кипријана Татарушануа и остави утакмицу потпуно отвореном.

Но, када су сви очекивали да се меч заврши без победника српски репрезентативац је постигао аутогол и омогућио шампиону Италије да тријумфује.

Милан је сада други на табели са 33 бода, осам мање до лидера Наполија, тим из Фиренце је на 10. месту са 19 бодова.

БОНУС ВИДЕО: НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ

СПЕКТАКЛ У АТИНИ: Олимпијакос би да испише историју, виола да прекине пост без трофеја дуг 23 године!

СПЕКТАКЛ У АТИНИ: Олимпијакос би да испише историју, "виола" да прекине пост без трофеја дуг 23 године!

ГРЧКИ великан Олимпијакос и прошлогодишњи вицешампион Фиорентина бориће се за наслов новог првака Лиге конференција на ''ОПАП арени'' у Атини (21.00). Пиреј је од Атине удаљен само десетак километара, тако да је јасно ко ће имати већу подршку на овом мечу, али улога благог фаворита ипак припада Виоли која се нада да ће бити успешнија него што је био случај пре годину дана у Прагу.

29. 05. 2024. у 07:35

БРУКА КАКВУ РОЛАН ГАРОС НЕ ПАМТИ: Русија у шоку, нико не верује шта се дешава у Француској (ФОТО)

Француска и Русија немају баш најбоље најбоље односе откако је рат у Украјини почео у фебруару 2022. године, а то може да се види и на актуелном Ролан Гаросу, где се дешавају неке досад незабележене ствари.

29. 05. 2024. у 21:15