ПАРТИЗАН ОВО НЕЋЕ ДА ТРПИ: Невероватан детаљ пред гол за победу Звезде у 93. минут (ВИДЕО)

А. И.

13. 11. 2022. у 15:59

ФУДБАЛСКА јесен се завршава, али бура у домаћем првенству се не стишава. Црвена звезда је дошла до победе над Радником из Сурдулице голом у 93. минуту, а након меча огласио се и Партизан.

Немања Суботић био је у близини лопте и на први поглед стартовао над Немањом Милуновићем.

Судија Ненад Минаковић свирао је фаул штопера Радника над дефанзивцем београдског тима.

Прекид је извео Александар Катаи, који је фантастичним ударцем матирао Николу Вујанца.

Недуго након меча огласили су се видео снимком и питањем "Докле више Филиповићу?" из Партизана.

Црно-бели су питање упутили председнику Судијске комисије Дејана Филиповићу сматрајући да је прекршај за Звезду олако досуђен.

БОНУС: НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу Олимпика јури гол заостатка против разигране вучице

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу ''Олимпика'' јури гол заостатка против разигране ''вучице''

У реванш утакмици четвртфинала Лиге Европе фудбалери Роме ће на ''Олимпику'' бранити великих 1:0 које су зарадили на ''Сан Сиру'' пре седам дана против Милана (21.00).

18. 04. 2024. у 07:55

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17