ХРВАТИ НАПРАВИЛИ ХАОС: Судија погођен столицом у главу, меч прекинут

12. 11. 2022. у 20:07

СЛАВЕН Белупо и Хајдук одиграли су невероватан меч. Гости су водили 2:0 на полувремену, а меч је завршен резултатом 2:2, а ипак, дуел је обележио прекид због дивљања навијача.

Покачили су се фудбалери Слована и Хајдука, Винка Солде и Марко Ливаја, након чега је 36. минуту полетела хрпа предмета на терен.

Један од њих погодио је у главу помоћног судију. Коментатори меча пренели су да је линијски судија погођен столицом у главу, преноси "Спортал".

Кад су се играчи вратили на терен, спикерка на "копривничком" стадиону рекла је да ће утакмица бити потпуно прекинута ако улети још нешто на терен.

Капитен Хајдука Марко Ливаја разговарао је са судијом Чулином, а утакмица је настављена након готово 20 минута паузе.

БОНУС: НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ