ПАРТИЗАН НЕ ДА НА СЕБЕ: Несвакидашња објава црно-белих после пораза (ФОТО)

Александар Илић
Александар Илић

10. 11. 2022. у 21:38

ФУДБАЛЕРИ Партизана су на свом терену претрпели пораз од Спартака 0:1 у оквиру одложеног меча седмог кола Моцарт бет Суперлиге Србије, а потом су црно-бели на Инстаграму послали занимљиву поруку.

ПАРТИЗАН НЕ ДА НА СЕБЕ: Несвакидашња објава црно-белих после пораза (ФОТО)

ФОТО: ФК Партизан/М. Тодоровић

Једини гол на мечу, пред малобројним навијачима постигао је Лука Бијеловић у 86. минуту,

Једини гол постигао је Лука Бијеловић у 86. минуту, после несигурне игре одбране Партизана.

Црно-бели су након меча поделили на Инстаграму објава свог директора маркетинга, Предрага Вујовића, који је стао у одбрану тренера Гордана Петрића и екипе коју предводи:

ФОТО: /Принтскрин/Партизанбелграде/Инстаграм

- Када тренер каже да си преуморан, исцрпљен, без неопходне свежине и то исти онај тренер са истим оним играчима који су претрчали и разбили Келн, који је прошао групу са Ницом и бундеслигашем, када момци који дају све од себе два пута недељно изгарају и боре се, поштено и до коске, изгубе, што је нормално, а њих гледа испод 1500 навијача, шта бре и хоћемо више, а знамо околности. И, шта сад, сензационализам!? Само још јаче треба волети Партизан из ината свима - стоји у објави коју је поделио Партизан на својој Инстаграм страници.

БОНУС: НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

Коментари (1)

НЕ СА ОНИМА КОЈИ СУ НАС БОМБАРДОВАЛИ: Шешељ открио шта чека Европу