НЕВЕРОВАТАН ДЕРБИ У АТИНИ: Дански судија у фокусу, гол одлуке пао у 103. минуту (ВИДЕО)

06. 11. 2022. у 21:52

ФУДБАЛЕРИ Панатинаикоса и Олимпијакоса одиграли су узбудљив дуел, а он је решен у самој завршници. Након 0:0 на полувремену, резултат је након 103 минута био 1:1.

Олимпијакос је први дошао до вођства, а недостајало је домаћину мало среће да на крају слави. Андражу Шопрару поништена су два гола, први због офсајда саиграча, други због његовог активирања у недозвољеној позицији.

Гости су до вођства дошли у 84. минуту, стрелац је био Пеп Бил.

У центру пажње нашао се дански арбитар Јакоб Кехлет, који је по мишљењу играча Олимпијакоса неоправдано, досудио пенал након што је резервиста Зелених Фотис Јоанидис пао поред дефанзивца гостију Пепа.

Лопта је напуштала казнени простор, а Шпанац је подигао руке, што је ривал зналачки искористио и на искуство добио пенал.

Под огромним притиском нашао се Данац, све се одигравало на ивици шеснаестерца, неколико минута трајале су консултације с ВАР собом, а онда је и дефинитивно показао на белу тачку.

ПАО остаје непоражен са 10 победа и ремијем после 11 мечева, док је Олимпијакос трећи са 10 бодова мање.

БОНУС: НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ