"ПАЛИ СМО ПОСЛЕ ПОНИШТЕНОГ ГОЛА!" Пешић: Тешко је причати после пораза, приоритет је првенство

Часлав Вуковић

03. 11. 2022. у 21:05

ЦРВЕНА звезда завршила је овосезонску европску одисеју, а утиске после утакмице против Монака изнео је нападач црвено-белих Александар Пешић.

ПАЛИ СМО ПОСЛЕ ПОНИШТЕНОГ ГОЛА! Пешић: Тешко је причати после пораза, приоритет је првенство

ФОТО: Танјуг/АП

Постигао је популарни Шиља гол и на стадиону "Луј други", али је он потпуно оправдано поништен због офсајда.

- Тешко је причати после пораза. Мислим да смо боље требали да уђемо у меч. Шта је ту је. Ушли смо у првих десет минута лоше. То нас је мало помело. После тога и други гол. Са два гола минуса отишли смо на полувреме. Мислили смо да на 3:2, када је поништен гол због офсајда да можемо и до изједначења, када је поништен смо мало пали - рекао је Пешић.

Истакао је потом да је сад сав фокус на домаћем првенству.

- Приоритет је да задржимо прво место, освојимо дуплу круну. Сада смо максимално фокусирани на Суперлигу.

Подсетимо, Звезда је ове сезоне у групној фази Лиге Европе освојила шест бодова, победила је у Београду Ференцварош и Трабзон.

БОНУС ВИДЕО: НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА СЛАВИ: Естонија кренула да зарије нож у леђа Русима - ево шта је управо доживела

РУСИЈА СЛАВИ: Естонија кренула да зарије нож у леђа Русима - ево шта је управо доживела

Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису биле тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца, али... наставак је ипак обрадовао Русе.

27. 01. 2026. у 12:45

ГРАД НА РУБУ ПОНОРА: Клизишта однела земљиште испод кућа на Сицилији - снимци су ЈЕЗИВИ (ВИДЕО/ФОТО)

ГРАД НА РУБУ ПОНОРА: Клизишта однела земљиште испод кућа на Сицилији - снимци су ЈЕЗИВИ (ВИДЕО/ФОТО)

КАТАСТРОФАЛНО невреме које је погодило југ Италије изазвало је незапамћену штету, а најкритичније је на Сицилији, где се у граду Нишемију урушио чак четири километра дуг део литице. Због клизишта је више од хиљаду људи хитно евакуисано, јер је клизиште буквално однело земљу испод кућа.

27. 01. 2026. у 11:26

Коментари (1)

КРСТ НА ХРАМУ СВЕТОГ САВЕ КРИЈЕ ТУЖНУ ПРИЧУ: Његов аутор је трагично скончао - само 20 дана после постављања