РЕМИ ФЕЊЕРАША И ЛИДЕРА: Без победника у мечу између Слоге и Смедерева у Краљеву - 1:1

Г. ЋИРОВИЋ

29. 10. 2022. у 15:50

ФУДБАЛЕРИ краљевачке Слоге ни после 12. кола Српске лиге „Запад“ нису успели да остваре победу.

Г.Шљивић

Утакмица на Градском стадиону у Краљеву између фењераша и лидера на табели, домаће Слоге и Смедерева, завршена је без победника - 1:1 (1:0).

„Белима“ није помогло ни то што су први стигли до предности голом Дедијера у 24. минуту, јер су гости у 70. минуту успели да поравнају резултат и задрже ореол непобедивости ове сезоне.

Г.Шљивић

Слога-Смедерево 1:1

Три кола пре краја јесењег дела првенства краљевачки српсколигаш је са само шест освојених бодова, уз шест ремија и исто толико пораза, и даље прикован за зачеље табеле.

У наредном колу Слогу очекује гостовање имењакињи у Бајиној Башти, док ће Смедерево пред својим навијачима за противника имати Тутин.