УЕФА УКРАЛА ГОЛ СРБИНУ: Душан Влаховић у неверици! Ево шта се догодило у Лисабону (ВИДЕО)

25. 10. 2022. у 23:43

УПРКОС томе што је гол Јувентуса у 22. минуту за изједначење у Лисабону првобитно приписан Душану Влаховићу УЕФА је одлучила да ипак промени одлуку након накнадне анализе поготка.

Деловало је да је српски голгетер био тај који је матирао голмана португалског тима из другог покушаја. Судија Срђан Јовановић је у први мах поништио овај погодак, али је након консултација са ВАР собом увидео да је погрешио. Иначе, у Лисабону због радова на стадиону није радила гол-технологија, па се на признавање гола за екипу из Торина добрано чекало.

Душан је са много страсти прославио поготак, али ће сигурно бити разочаран када сазна да он неће бити приписан њему.

До истека 90. минут на семафору и на свим званичним фудбалским сајтовима стајало је да је некадашњи центарфор Партизана и Фиорентине стрелац, али не задуго. Убрзо након завршетка меча УЕФА је одлучила да "украде" гол Влаховићу и припише га Моисеу Кину, који је са свега неколико, па рекло би се милиметара удаљености спровео лопту у мрежу.

Меч између Бенфике и Јувентуса на крају је завршен резултатом 4:3 за тим са "Да Лужа", чиме је "стара дама" из Торина и математички изгубила шансу да се нађе у нок-аут фази Лиге шампиона.

Бонус видео: Кад химна Србије, "Боже правде", загрми у Русији...

ОЛИМПИЈАКОС НАДОМАК ИСТОРИЈЕ: Бирмингемски лавови се неће предати без борбе у Пиреју

ОЛИМПИЈАКОС НАДОМАК ИСТОРИЈЕ: Бирмингемски ''лавови'' се неће предати без борбе у Пиреју

У реванш утакмици полуфинала Лиге конференција Олимпијакос ће пред својим навијачима бранити два гола предности против Астон виле које је зарадио невероватним наступом у Бирмингему (21.00).

09. 05. 2024. у 08:00