ХИТНО САОПШТЕЊЕ ФК ПАРТИЗАН: Црно-бели преко овога не могу и неће да пређу!

23. 10. 2022. у 21:41 >> 21:50

ПАРТИЗАН и Јавор састали су се у 16. колу МоззартБет Суперлиге Србије, а тај меч је од "већ виђене победе црно-белих" после њиховог вођства од 3:1, прерастао у сензацију - после које се хитним саопштењем за јавност обратио клуб из Хумске.

Подсетимо, утакмица Партизан - Јавор окончана је резултатом 3:3, после чега су црно-бели решили да се огласе на следећи начин.

Саопштење ФК Партизан преносимо у целости:

"Фудбалски клуб Партизан, после данашњег кола и дешавања на терену, може само да постави питање има ли сврхе такмичити се у оваквим условима и са оваквим суђењем.

У неколико минута (имамо) ситуацију да се против нас досуди једанаестерац, где судија без икакве дилеме показује на белу тачку, док у ситуацији када је требало да досуди очигледан пенал над Игором Вујачићем, кога у казненом простору руши противнички играч остаје нем и он сам и ВАР соба. Без реакције, без жеље да се макар провери нешто што је очито и белодану на штету Партизана.

Зато се питамо има ли сврхе такмичити се у овим условима, са оваквим суђењем, где немате равноправну ситуацију, док се на другим теренима игра и по 97 и 98 минута, искључују играчи док један клуб не дође до циља", наводи се у саопштењу црно-белих.

Завршница овог саопштења се очигледно односи на данашњи драматичан меч у Нишу, где је Раднички уз два искључена играча тек у 97. минуту примио гол којим је Црвена звезда победила.

Затражен запис комуникације између ВАР и главног судије

Како је накнадно саопштено из Хумске, "ФК Партизан је званично затражио комуникацију између ВАР собе и главног судије, на коју имамо право".

Бонус видео: БРАВУРЕ ГОЛМАНА: Драган Росић одбранама на мечу Раднички Ниш - Црвена звезда "нервирао" шампиона

БРЕСТ ЈЕ НАДОМАК ИСТОРИЈСКОГ ПЛАСМАНА У ЛИГУ ШАМПИОНА: Раштимовани црвено-бели не смеју представљати тежак задатак за пирате

БРЕСТ ЈЕ НАДОМАК ИСТОРИЈСКОГ ПЛАСМАНА У ЛИГУ ШАМПИОНА: Раштимовани ''црвено-бели'' не смеју представљати тежак задатак за ''пирате''

ФУДБАЛЕРИ Бреста свој поход на Лигу шампиона настављају против Ремса којег ће угостити на отварању 33. кола Лиге 1 (21:00).

10. 05. 2024. у 08:00