ПИКСИ МОЖЕ ДА БУДЕ ЗАДОВОЉАН: Срби водили Торино до победе

23. 10. 2022. у 14:45

ФУДБАЛЕРИ Торина савладали су Удинезе на "Фрулију" са 1:2 у 11. колу Серије А

У стартној постави гостију били су српски репрезентативци Вања Милинковић-Савић и Саша Лукић, док је прилику са клупе добио и искористио Немања Радоњић.

Прву велику на утакмици пропустио је Саша Лукић у 13. минуту, лопта је после његовог ударца завршила мало поред гола.. Само минут касније Торино је повео. Алексеј Миранчук је проиграо Ола Аину, а овај постигао погодак.

Разиграни офанзивац домаћих Ђерар Деулофеу био је најагинилији у екипи Удинезеа. Шпанац је пропустио прву прилику у 21. минуту, али не и другу шест минута касније. Велику грешку направио је дефанзивац Торина Схурс, Делуофеу искористио поклон и послао лопту иза леђа Милинковића-Савића.

Након сат времена игре тренер Торина Иван Јурић одлучио је да у игру убаци брзоногог Немању Радоњића и није погрешио.

Србин је само девет минута касније из прве проиграо нападача Пјетра Пелегрија, а овај донео радост "гранати".

Могао је Торино до убедљивије победе да је резервиста Карамо у 93. минуту искористио зицер пред голом домаћих.

Казна је умало уследила у наредном нападу, шутирао је штопер Бето, а сјајном одбраном Милинковић-Савић сачувао тријумф свом тиму.

Standings provided by Sofascore

БОНУС ВИДЕО: ТОП 10 НАЈПЛАЋЕНИЈИХ ФУДБАЛЕРА: Колико зарађује Роналдо а колико Меси...

БРЕСТ ЈЕ НАДОМАК ИСТОРИЈСКОГ ПЛАСМАНА У ЛИГУ ШАМПИОНА: Раштимовани црвено-бели не смеју представљати тежак задатак за пирате

БРЕСТ ЈЕ НАДОМАК ИСТОРИЈСКОГ ПЛАСМАНА У ЛИГУ ШАМПИОНА: Раштимовани ''црвено-бели'' не смеју представљати тежак задатак за ''пирате''

ФУДБАЛЕРИ Бреста свој поход на Лигу шампиона настављају против Ремса којег ће угостити на отварању 33. кола Лиге 1 (21:00).

10. 05. 2024. у 08:00