ЕРЛИНГ ХОЛАНД МОЖЕ ДА ИДЕ "УСКОРО": Ко жели да купи нестварног голгетера - мора да да нестварну суму новца

Танјуг

11. 10. 2022. у 18:55

ФУДБАЛЕР Манчестер ситија и норвешки репрезентативац Ерлинг Холанд могао би да напусти енглески клубу у јулу 2024. године уз обештећење од 200 милиона евра, преноси британски "Атлетик".

ЕРЛИНГ ХОЛАНД МОЖЕ ДА ИДЕ УСКОРО: Ко жели да купи нестварног голгетера - мора да да нестварну суму новца

Foto AP

Овај лист тврди да Норвежанин у уговору са "грађанима" има излазну клаузулу коју не може да активира клуб из Премијер лиге.

Британски медији наводе да је ово добра вест за Реал и ПСЖ, који је годинама покушавао да ангажује 22-годишњег нападача, али је Холанд одлучио да настави каријеру у Манчестер ситију.

- Пари Сен Жермен с пажњом прати ову информацију. Међутим, и поред клаузуле, Холанд је тај који одлучује до када ће играти за Манчестер сити - истиче британски лист.

Обештећење од 200 милиона евра не би било рекордно, јер је Нејмар пре пет година прешао из Барселоне у Пари Сен Жермен за 222 милиона евра.

Холанд је у летњем прелазном року стигао из Борусије Дортмунд у Манчестер сити за око 60 милиона евра. Он је на 13 мечева већ постигао 20 голова у свим такмичењима за клуб са "Етихада".

БОНУС ВИДЕО: ПРЕДСТАВЉАМО СТАДИОНЕ ЗА СП 2022: Ал-Бајт стадион, место одигравања првог меча

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

Коментари (0)

МАЈКА МАЛОГ ЛАВА: Све што постоји у свету за лечење ове болести, Вучић и држава су омогућили да постоји и у Србији (ВИДЕО)