ХРВАТ АПЕЛУЈЕ НА БОСАНЦЕ: Молим вас, немојте играти против Русије

Марко Паунић
Марко Паунић

08. 10. 2022. у 11:31

ФУДБАЛСКИ савез Босне и Херцеговине договорио је пријатељску утакмицу са репрезентацијом Русије која ће се одиграти у новембру, а бивши играч Шахтјора Даријо Срна апелује из Хрватске да се тај меч не одигра.

ХРВАТ АПЕЛУЈЕ НА БОСАНЦЕ: Молим вас, немојте играти против Русије

FOTO: FK Partizan

- Мислим да се према мом мишљењу ова утакмица не сме одиграти. Због чега? Ту се уплело доста политике. Политика и спорт не смеју ићи заједно, али ово је заиста јединствен случај. Русија је избачена из свих европских натјецања. Жао ми је због тога што руски спортисти пате, али пате и спортисти у Украјини - рекао је Срна за "Ал Јазееру".

Бивши капитен хрватске репрезентације већи део своје каријере је провео у Украјини, па ту земљу сматра својом другом домовином. 

- Мислим да се треба уважити мишљење играча. У Хрватској се сигурно ова утакмица не би играла, ако питате играче. Босни и Херцеговини желим све најбоље. Ја сам Хрват с босанском крвљу, мој отац Узеир је из Босне. Али, молим вас, немојте играти против Русије.

БОНУС ВИДЕО: ТОП 10 НАЈПЛАЋЕНИЈИХ ФУДБАЛЕРА: Колико зарађује Роналдо а колико Меси...

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РЕАЛ НЕЋЕ ПРОПУСТИТИ ОВУ ПРИЛИКУ: Мадриђани вечерас могу до првог места на табели!

РЕАЛ НЕЋЕ ПРОПУСТИТИ ОВУ ПРИЛИКУ: Мадриђани вечерас могу до првог места на табели!

ЛИДЕР чека понедељак да одигра свој меч, али Мадриђани имају шансу да већ у вечерас преузму врх. На "Бернабеу" стиже захуктала екипа Сосиједада (21.00), непоражена на последњих 11 мечева у свим такмичењима.

14. 02. 2026. у 08:00

Коментари (0)

ПОЧИВАЈ У МИРУ ДРАГА ТАТЈАНА... Богдан Обрадовић се опростио од Јечменице