МАРКЕЦ ЗАУСТАВИО ЛИДЕРА: Лазар Марковић херој Гацијантепа

07. 10. 2022. у 21:16

ПРВИ дуел 9. кола Суперлиге Турске одиграли су Гацијантеп и Демир, а Лазар Марковић био је херој домаћих у ремију 1:1.

Демир, тим који са клупе предводи Винћенцо Монтела осамио се на врху турског првенства, али треба истаћи да уз бод више имају и две утакмице више од Башакшехира.

Ово је други везани реми Демира после меча са Галатасарајом. Овог пута у гостима нису успели да покупе читав плен, иако су водили голом Асомбалонге у 60. минуту.

Ипак, реми домаћем тиму донео је дојучерашњи фудбалер Партизана Лазар Марковић. Он је постигао гол у 69. минуту, други ове сезоне у турском шампионату, пошто је мрежу затресао и недавно против шампиона Трабзона.

Standings provided by Sofascore

БОНУС ВИДЕО: ТОП 10 НАЈПЛАЋЕНИЈИХ ФУДБАЛЕРА: Колико зарађује Роналдо а колико Меси...

УЖИВО, СРБИЈА - КАМЕРУН: Невероватан меч, последњеи тренуци драме!

СРБИЈА и Камерун. Утакмица која се чекала од оног момента када је Светско првенство у фудбалу за "орлове" почело поразом од Бразила. Нови меч наше националне селекције можете уживо да пратите уз портал "Новости".

28. 11. 2022. у 09:21 >> 12:27