ПАЗАРЦЕ ОПЕКАО ФЕЊЕР: Радник ни са играчем више не уме да победи

07. 10. 2022. у 19:33

РАДНИК ни након 14. одиграних кола није уписао победу у Моцарт бет Суперлиги, а Нови Пазар је са друге стране дошао до првог ремија у текућем шампионату.

Нови Пазар је са најјужнијег гостовања успео да се врати без пораза, али и тријумфа. Дуел у Сурдулици завршен је резултатом 1:1.

Ток меча одређен је већ у првом полувремену. Милош Спасић је у 13. минуту донео Раднику вођство, а у 33. минуту Слободан Рубежић поставио је коначних 1:1.

Нови Пазар је од 59. минута играо са играчем мање, јер је дефанзивац Филип Јовић добио други жути картон.

Дерби 14. кола домаће лиге игра се у Новом Саду где Војводина дочекује екипу ТСЦ из Бачке Тополе у суботу од 19.00 часова.

Звезда у недељу од 15.30 на свом терену игра против Спартака из Суботице, док Партизан истог дана гостује екипи Вождовца у 19.30 часова.

У понедељак Раднички из Крагујевца гостује у Нишу свом имењаку.

Стандингс провидед бy Софасцоре

БОНУС ВИДЕО: ТОП 10 НАЈПЛАЋЕНИЈИХ ФУДБАЛЕРА: Колико зарађује Роналдо а колико Меси...

ЛИГА ШАМПИОНА ЗА СПАС СЕЗОНЕ: Бајерн у опасности да остане без трофеја први пут после 2012. године

ФУДБАЛЕРИ Бајерна дочекују Реал Мадрид на стадиону "Алијанц арена" овог уторка од 21 час. То је прва утакмица првог полуфиналног пара овогодишње Лиге шампиона и последња прилика за немачког гиганта да освоји неки трофеј у сезони на измаку.

30. 04. 2024. у 08:00