ТРЕНЕР КЕЛНА НА УДАРУ КРИТИКА: Замера му се једна ствар на мечу против Партизана
ФУДБАЛЕРИ Келна изгубили су на свом терену од Партизана у 3. колу Лиге конференција, а немачки медији су за пораз окривили тренера "јарчева" Штефена Баумгарта.
Фото: EPA-EFE/SASCHA STEINBACH
Наиме, он је одлучио да за меч са црно-белима ван прве поставе остави чак седам играча који су били од старта на терену у сусрету са Борусијом Дортмунд који је Келн добио са 3:2.
Ипак, то не може бити оправдање за пораз, посебно што је тим Гордана Петрића пружио добру партију и славио са 1:0.
- Немамо ми А и Б тим. Да смо победили, сви би сада причали да сам добро одлучио. Када не победимо свака се одлука преиспутује. Из мог угла, резултат нема везе са ротацијама. Уосталом, ја одлучујем, зато сам ја тренер, а не било ко други. И наставићу то да радим. Не причамо о А и Б тиму, јер ми немамо А и Б екипу - покушао је да објасни Баумгарт ситуацију због које се нашао на мети критика.
Треба рећи да фудбалери Келна који су од почетка били на терену нису били неискусни. Укупна вредност тих 11 играча је 27,25 милиона евра.
Подсетимо, ове две екипе се поново састају наредном четвртка. Та утакмица игра се од 18.45, а домаћин је Партизан.
БОНУС ВИДЕО: Атмосфера пред утакмицу Келн - Партизан
Препоручујемо
КАКАВ ЧОВЕК: Ово што је Новак Ђоковић управо урадио, запрепастило је и његове навијаче
07. 10. 2022. у 16:11
ЈУЧЕ СМО ПРОШЛИ! Ево ТИП тикета за среду
ПОНОВО су наши типстери били на висини задатка, у ритму дочекујемо 2026. годину!
31. 12. 2025. у 07:00
ПАО АЛЕКСАНДАР ЛУКАШЕНКО: Ово је његова прва реакција (ВИДЕО)
Најновије вести из Белорусије су прилично неочекиване.
30. 12. 2025. у 19:58
ОВО СУ КРИЛИ: Испливала дуго чувана тајна Ане и Бастијана
РАЗВОД Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера била је једна од главних вести претходне године.
02. 01. 2026. у 08:40
Коментари (0)