НАПРЕДАК "РАЗБИО" КОЛУБАРУ: ТСЦ преокренуо против Радника

01. 10. 2022. у 21:07

НАПРЕДАК је савладао Колубару резултатом 4:0, а нешто раније је против Радника из Сурдулице уписао тријумф 2:1.

НАПРЕДАК РАЗБИО КОЛУБАРУ: ТСЦ преокренуо против Радника

Екипа Напретка одлично је отворила меч, повели су "чарапани" већ након 11. минута Марко Шарић био је стрелац гола.

Марко Путинчанин је потом ступио на сцену. У 26. минуту и потом у 33. решио је питање победника, а тачку на меч ставио је Бојан Чечарић у 88 ,минуту.

ТСЦ је у Бачкој Тополи након преокрета савладао Радник из Сурдулице 2:1.

Повели су гости са југа Србије у 22. минуту, погодио је Михаиоло Орешчанин, девет минута касније изједначио је Саша Јовановић, а Мартин Мирчевски у 43. минуту поставио је коначан резултат.

Standings provided by SofaScore

БОНУС ВИДЕО: Митровићевих 50 голова за Србију: како погађа „Митро гол“?

БРЕСТ ЈЕ НАДОМАК ИСТОРИЈСКОГ ПЛАСМАНА У ЛИГУ ШАМПИОНА: Раштимовани црвено-бели не смеју представљати тежак задатак за пирате

БРЕСТ ЈЕ НАДОМАК ИСТОРИЈСКОГ ПЛАСМАНА У ЛИГУ ШАМПИОНА: Раштимовани ''црвено-бели'' не смеју представљати тежак задатак за ''пирате''

ФУДБАЛЕРИ Бреста свој поход на Лигу шампиона настављају против Ремса којег ће угостити на отварању 33. кола Лиге 1 (21:00).

10. 05. 2024. у 08:00