ПАЗАРЦИМА ПРИЈАЛА ПАУЗА: Нови Пазар поново побеђује, савладана Младост

Ч. В.

30. 09. 2022. у 19:06

НОВИ Пазар се вратио на победнички колосек у Моцарт Бет Суперлиги Србије, пошто је у 13. колу на свом терену савладао лучанску Младост са 3:1.

Очигледно је репрезентативна пауза пријала изабраницима Владимира Гаћиновића који су прекинули низ од два везана пораза (Црвена звезда и Колубара).

Меч није добро почео за домаће. Андрија Мајдевац је у 10. минуту промашио пенал. Ипак, исти играч се искупио за промашај и мрежу ривала је затресао у 21. минуту. Госте то вођство није пољуљало, па су до изједначења стигли у 30. минуту преко Милана Бојовића који је био прецизан са беле тачке.

Искусном нападачу Лучанаца је ово био девети првенствени гол и дели прво место листе стрелаца са Мохамедом Бадамосијем (Чукарички) и Николом Штулићем (Раднички Ниш).

До краја првог дела сусрета голова није било. Наставк је донео још више узбуђења, а како се меч ближио крају тако је Нови Пазар све више притискао и награђен је за такав стил игре.

Вођство домаћину донео је Бојица Никчевић у 78. минуту, да би тачку на утакмицу ставио је Ненад Гаврић поготком у 89. минуту.

Нови Пазар је сада на трећем месту на табели са 24 бода, док је Младост на 14. позицији са девет.

Суперлига Србије, 13. коло

Петак

Нови Пазар - Младост 3:1 (1:1)

(Мајдевац 21, Никчевић 78, Гаврић 89 - Бојовић 30 пен)

Чукарички - Раднички 16

БОНУС ВИДЕО: Митровићевих 50 голова за Србију: како погађа „Митро гол“?

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу Олимпика јури гол заостатка против разигране вучице

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу ''Олимпика'' јури гол заостатка против разигране ''вучице''

У реванш утакмици четвртфинала Лиге Европе фудбалери Роме ће на ''Олимпику'' бранити великих 1:0 које су зарадили на ''Сан Сиру'' пре седам дана против Милана (21.00).

18. 04. 2024. у 07:55

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17