"ОРЛИЋИ" ДО ПОБЕДЕ ПОСЛЕ ПРЕОКРЕТА: Србија боља од Финске на Меморијалном турниру Милан Ћеле Вилотић

22. 09. 2022. у 19:36

ОМЛАДИНСКА репрезентација Србије, играчи до 19 година победили су Финску са 3:1 на Меморијалном турниру "Милан Ћеле Вилотић" у Суботици.

ОРЛИЋИ ДО ПОБЕДЕ ПОСЛЕ ПРЕОКРЕТА: Србија боља од Финске на Меморијалном турниру Милан Ћеле Вилотић

Изабраници Јована Дамјановића до тријумфа су дошли после прокрета, пошто је скандинавска селекција прва стигла до предности преко Јесеа Килеа који је у 9. минуту затресао мрежу "орлића".

Наша селекција је успела да поравна до одласка на одмор, а стрелац гола био је нападач Војводине Урош Кабић.

У наставку утакмице Урош Миловановић се истакао са две асистенције за Марка Лазетића и Јевремовића који су головима у 73. и 85. минуту донели победу Србији.

"Орлићима" следи дуел са Португалом 24. септембра у Кули, а затим се два дана касније поново у Суботици састају са Француском.

БОНУС ВИДЕО: Менигова мајсторија и нови гол Партизана против Радника

ПАЛА ОДЛУКА! Ево кога је Новак Ђоковић одабрао за тренера, мастерс у Риму све открио (ВИДЕО)

Новак Ђоковић је недавно завршио више него успешну сарадњу са хрватским тренером Гораном Иванишевић, а сада је постало јасно и ко ће бити Нолетов тренер на римском мастерсу.

06. 05. 2024. у 21:35