КЕЛН ЛИДЕР У ПАРТИЗАНОВОЈ ГРУПИ: Словацко запретио, али "јарчеви" спречили изненађење

15. 09. 2022. у 23:09

ФУДБАЛЕРИ Келна победили су Словацко са 4:2 у 2. колу Лиге конференција и тренутну су лидери групе Д у којој се налази и Партизан.

КЕЛН ЛИДЕР У ПАРТИЗАНОВОЈ ГРУПИ: Словацко запретио, али јарчеви спречили изненађење

Меч није могао боље да почне по "јарчеве" који су већ после 10 минута стигли до предности захваљујући Сергису Адамјану који је затресао мрежу ривала.

Домаћи тим је до одласка на одмор успео да дуплира предност. Стрелац другог поготка био је Флоријан Диц. Већ тада се чинило да ће бодови остати у Немачкој, али Чешки клуб је одбијао да се преда.

Управо је такво размишљање помогло Словацку да на старту другог дела у размаку од три минута постигне два гола. Келн су шокирали Калабишка и Петржела.

Ипак, домаћин је поново додао гас и са два гола Дејана Љубичића стигао до прве победе у групној фази Лиге конференција.

Келн ће наредни меч у Лиги конференција играти против Партизана 6. октобра у Немачкој.

БОНУС ВИДЕО: Реакција "гробара" на игру црно-белих после меча Партизан - Ница

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна престала да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна "престала" да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

Русија ових дана са поносом истиче да на Европском првенству у боксу чији је домаћин Србија њени такмичари могу да наступају уз сва државна знамења, а и под именом земље из које су, као и да се химна Руске Федерације интонира када неко од Руса дође до златне медаље. Међутим, баш са том химном десио се један неочекивани проблем. А онда је уследила врло емотивна сцена...

28. 04. 2024. у 19:44