ГОЛ СЕРГЕЈА У ТЕШКОМ ПОРАЗУ ЛАЦИЈА: Србин се уписао у стрелце, небеско-плави се обрукали (ВИДЕО)

15. 09. 2022. у 21:00

СРПСКИ фудбалер Сергеј Милинковић Савић постигао је први гол ове сезоне и то у Лиги Европе против Мидтјиланда у гостима.

Репрезентативац наше земље је овај меч почео на клупи за резерве, а прилику да заигра добио је у 53. минуту када је заменио Весина. Само четири минута након што је крочио на терен стадиона "МЦХ Арена" затресао је мрежу ривала.

Сергеј је примио лопту на неких 20 метара, шутирао је, а лопта је на путу до гола погодила једног играча данског клуба и преварила Јонаса Лосла.

Треба рећи да је Лацио доживео праву катастрофу у Хернингу пошто је поражен са убедљивих 5:1.

БОНУС ВИДЕО: Стадион Трабзона сат времена пред меч са Звездом

ЛИГА ШАМПИОНА ЗА СПАС СЕЗОНЕ: Бајерн у опасности да остане без трофеја први пут после 2012. године

ФУДБАЛЕРИ Бајерна дочекују Реал Мадрид на стадиону "Алијанц арена" овог уторка од 21 час. То је прва утакмица првог полуфиналног пара овогодишње Лиге шампиона и последња прилика за немачког гиганта да освоји неки трофеј у сезони на измаку.

30. 04. 2024. у 08:00