МИРЧЕВСКИ БЛИСТАО У ПОБЕДИ ТСЦ: Колубара поражена у Бачкој Тополи, Напредак наставио сјајну серију

10. 09. 2022. у 21:08

ФУДБАЛЕРИ ТСЦ-а победили су Колубару са 3:1 на свом терену у 11. колу Моцарт Бет Суперлиге Србије, а јунак утакмице био је фантастични Мартин Мирчевски.

Момак из Северне Македоније постигао је сва три гол за екипу из Бачке Тополе. Он је ривала начео у 23. минуту. Посао је тиму Жарка Лазетића додатно био олакшан од 27. минута када је Стефан Марјановић зарадио директан црвени картон.

Млади фудбалер је у наставку утакмице постигао још два поготка, почасни гол за госте био је дело Хариса Кадрића.

ТСЦ после ове победе заузима треће место на табели са 20 бодова, Лазаревчани су на осмој позицији са 15.

Напредак је наставио са одличним партијама у последње време. Изабраници Душана Ђорђевића су уписали трећи везани тријумф, пошто су у Крушевцу савладали Раднички из Крагујевца са 1:0.

Одлучујући тренутак утакмице десио се у 33. минуту када је мрежу "црвених ђавола" затресао Дејан Керкез.

"Чарапани" сада имају 11 бодова и налазе се на деветом месту, док је Раднички 13. са девет.

БОНУС ВИДЕО: Навијачи испратилили Звезду у Нови Пазар, имали поруку и за Срнића

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу Олимпика јури гол заостатка против разигране вучице

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу ''Олимпика'' јури гол заостатка против разигране ''вучице''

У реванш утакмици четвртфинала Лиге Европе фудбалери Роме ће на ''Олимпику'' бранити великих 1:0 које су зарадили на ''Сан Сиру'' пре седам дана против Милана (21.00).

18. 04. 2024. у 07:55

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17