СРБИЈА БРУЈИ О СПОРНОМ ДЕТАЉУ: Да ли је Немац жестоко оштетио Звезду? (ВИДЕО)

09. 09. 2022. у 08:21

Фудбалери Црвене звезде достојно су парирали фаворизованом Монаку до тренутка када је судија Харм Осмерс одлучио да преузме улогу главног јунака.

Играо се 72. минут када је арбитар из Немачке престрого показао на 11 метара, сматрајући да је Славољуб Срнић непрописно стартовао на противничког играча. Одговорност је преузео Брил Емболо и сигурним ударцем натерао капитена Звезде Милана Борјана на капитулацију и решио питање победника (0:1).

Међутим, у 78. минуту се десио детаљ који је још више разбеснео навијаче Звезде и о чему бруји Србија. У том тренутку су готово сви који су пратили пренос или били на стадиону очекивали да судија Осмерс покаже на белу тачку, али је он остао нем.

Бен је прошао по десној страни, а онда лагано склонио лопту ка средини када му је уклизао један дефанзивац Француза. С обзиром на чињеницу какав је критеријум суђења успостављен, многи су очекивали да ће показати на белу тачку. Ипак, судија Осмерс није видео ништа спорно, а очигледно није добио ни инструкције из ВАР собе да би нешто требало проверити.

Са друге стране, није било никакве дилеме да је Славољуб Срнић направио једанаестерац из ког је Монако повео, а на крају је то био и коначан резултат. Још један пенал је био досуђен за Монако, али је он поништен након комуникације са ВАР собом.

Чини се да Звезда синоћ није имала среће са Немцем.

БОНУС ВИДЕО ВЛАХОВИЋ НОВИ РЕКОРДЕР: Пет највећих трансфера српских фудбалера

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона лисица може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона ''лисица'' може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

НЕКАДАШЊИ првак Енглеске је математички осигурао повратак у Премијер лигу, а уколико данас слави против Престона на ''Дипдејлу'' (21:00) крунисаће сјајну сезону освајањем Чемпионшипа.

29. 04. 2024. у 07:35

ВЕЛИКА ФРКА У ДЕНВЕРУ: Никола Јокић и НБА шампиони упали у проблеме!

Никола Јокић и његов клуб, Денвер нагетс, до прекјуче је, бар "на папиру", деловао као сигурни победник плеј-оф серије са Лос Анђелес лејкерсима. Али, није само пораз од "језерџија" у четвртом мечу проблем у коме су се нашли шампиони.

29. 04. 2024. у 15:56