АРНАТУОВИЋ СПАСАО МИХАЈЛОВИЋА: Болоња ремизирала са Специјом, још увек се чека на победу

04. 09. 2022. у 18:15

БОЛОЊА још увек не зна за победу ове сезоне. Тим Синише Михајловића ремизирао је у 5. колу Серије А против Специја у гостима - 2:2.

Најављивали су италијански медији да би српски стручњак у случају пораза могао да буде смењен. Ипак, за сада је преживео и то захваљујући Марку Арнаутовићу који је био двоструки стрелац.

Утакмица је одлично почела за Болоњу. Играо се 7. минут када аустријски репрезентативац погодио мрежу ривала. Домаћин је до изједначења стигао у најгорем могућем тренутку по госте. Симоне Бастони је у другом минуту надокнаде био стрелац за Специју.

Тим Луке Готија је до потпуног преокрета стигао у 56. минуту када је Јерди Шоутен постигао аутогол. Ипак, Болоња је успела да се спасе пораза, а Арнаутовић је петим лигашким голом донео бод екипи Синише Михајловића.

Аустријски репрезентативац је на тај начин избио на прво место листе најбољих стрелаца. Иза њега су са четири поготка Душан Влаховић, Квиша Кваратшкелија и Теун Купмејнерс.

Болоња после овог ремија заузима 15. место на табели са три бода, док је Специја 13. са два више.

БОНУС ВИДЕО: Славље "гробара" после гола који је Натхо постигао против Звезде

КО ЈЕ ЦРВЕНИ КОМАНДАНТ? Једини Србин генерал Црвене армије - Лењин му био захвалан, страдао од Стаљинове руке (ФОТО)

ИСТОРИЈА Совјетског Савеза, светске суперсиле 20. века, упамтила је бројне хероје, борце, официре који су својим јунаштвом и резултатима задивили свет. У периоду када се СССР тек стварао и уздизао, значајан помена био је и допринос једног Србина, Данила Срдића (1896-1937), првог и јединог Србина који је био генерал Црвене армије. Ово је његова прича.

20. 05. 2024. у 11:53