"БИЛО ЈЕ ТЕШКО!" Звездин дебитант у вечитом дербију, Стефан Митровић, о ремију на стадиону Партизана (ВИДЕО)

Дарко Николић
Дарко Николић

31. 08. 2022. у 22:27

ПАРТИЗАН и Црвена звезда одиграли су изузетно занимљив 168. вечити дерби у првенству, а по заврштку тог дуела гостујући дебитант у највећој утакмици српског фудбала, Стефан Митровић, није скривао да је желео другачији исход.

БИЛО ЈЕ ТЕШКО! Звездин дебитант у вечитом дербију, Стефан Митровић, о ремију на стадиону Партизана (ВИДЕО)

ФК Црвена звезда

Подсетимо, Партизан и Црвена звезда су одиграли 1:1, после чега је Митровић, који је ушао као резервиста, поручио:

- Први дерби... Било је тешко, али тако то и иде. Ми, наравно, нисмо задовољни бодом. Надали смо се да ћемо освојити три бода. Али, добро. Дуго је првенство, идемо даље, рекао је најпре Звездин новајлија.

 


Потом се осврнуо на тактику после његовог уласка у игру:

- Пробали смо на неке контре, да дођемо до победе. Али, било тешко и чврсто, закључио је Звездин офанзивни фудбалер.


Бонус видео: Невероватан гол који је Осман Букари постигао за Звезду на 168. вечитом дербију

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)

ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.

06. 12. 2025. у 10:31

Коментари (0)

Заједно у хуманитарној мисији „Храна за све“