ШТА СЕ ОВО ДЕШАВА?! Душан Влаховић дао нестваран гол, Срби харају фудбалом! (ВИДЕО)

31. 08. 2022. у 21:14 >> 22:42

ДУШАН Влаховић је наставио да решета мреже на почетку нове сезоне. Српски фудбалер је поново извео мајсторију, овога пута на утакмици против Специје у 4. колу Серије А.

Играо се 9. минут када је сјајни нападач наместио лопту на неких 20 метара и још једном маестрално погодио из слободног ударца.

Влаховић је постигао готово идентичан гол као у прошлом колу против Роме. Очигледно да се дете Партизана претплатило на поготке из слободних ударца.

Репрезентативцу Србије је ово био четврти гол у првенству и тренутно је најбољи стрелац лиге.

У истом дану је, пре Душана, још један Срби опчинио Италију: Сергеј Милинковић Савић је извео нешто фантастично - асистенцију о којој се прича.

Влаховић је, иначе, терен напустио у 85. минуту када га је заменио Милик, који је у судијској надокнади времена и поставио коначних 2:0 у корист Јувентуса.

БОНУС ВИДЕО: Сјајно прво полувреме 168. вечитог дербија: Најбољи потези Партизана и Звезде